AZERBAYCAN-GÜRCİSTAN 5. İŞ FORUMU

TürkiyeAzerbaycanGürcistan İş Forumlarından TAG İF 5.si 16 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Wyndham Grand Levent Oteli de

Konseyimize Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından iletilen bilgiye göre; T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve DEİK organizasyonunda 2012 yılından itibaren Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan'ın çeşitli şehirlerinde gerçekleştirilen Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan İş Forumlarından (TAG İF) 5.'si 16 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Wyndham Grand Levent Oteli'nde gerçekleştirilecektir.
 
İş Forumuna T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Sayın Dimitri Kumsişvili, Azerbaycan Ekonomi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev'in yanı sıra üç ülkenin iş dünyası örgütlerinin yöneticileri ve işadamları katılacaktır.
 
Girişimcilere önemli iş fırsatları sunan Azerbaycan ve Gürcistan'da pazar payımızın artırılması ve adı geçen ülkelere yönelik yeni ihracat imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu İş Forumu kapsamında üç ülke girişimcileri arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.
 
Katılmak isteyenlerin en geç 11 Kasım 2016, Cuma günü mesai bitimine kadar buradan online kayıt yapmaları gerekmektedir.